Dažnai užduodami klausimai

1. Kaip užsiregistruoti sistemoje ir tapti partneriu?

Norint tapti partneriu, pirmiausiai turėsite užpildyti registracijos anketą interneto tinklalapyje www.portalpro.lt/registracija, susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis ir pridėti reikalingus dokumentus. Gavę Jūsų užklausą atsiųsime nuorodą, bei prisijungimo duomenis kvalifikaciniams testams pildyti ir informuosime apie tolimesnius žingsnius.

2. Ar norint pradėti dirbti PortalPRO platformoje yra numatytas kvalifikacinis patikrinimas?

Taip, visiems norintiems dirbti „PortalPRO“ platformoje ir tapti sertifikuotu partneriu reikia sėkmingai išlaikyti kvalifikacinius testus. Testai laikomi nuotoliniu būdu

3. Per kiek laiko nuo registracijos sistemoje galėsiu pradėti dirbti?

Registracijos anketai užpildyti tereikės tik 10 minučių. Susipažinti su PortalPRO paslaugų teikimo sąlygomis ir užpildyti kvalifikacinių testų klausimyną prireiks tik kelių valandų.

4. Ar dirbant „PortalPRO“ būtina turėti išmanųjį telefoną ir kas turės tuo pasirūpinti?

Išmanusis telefonas su įdiegta „PortalPRO“ programėle yra būtini, kad būtų galima įgyti sertifikuoto meistro statusą. Išmaniuoju įrenginiu turėsite pasirūpinti pats.

5. Kas turės pasirūpinti buhalterinės apskaitos vedimu ir mokesčių mokėjimu?

Kadangi dirbti „PortalPRO“ galima tik įregistravus veiklą, visais buhalteriniais ir mokesčių mokėjimo klausimais turėsite pasirūpinti Jūs.

6. Kur peržiūrėti siūlomus darbus?

Siūlomus darbus peržiūrėti mobiliojoje aplikacijoje galimybę turi tik sertifikuoti partneriai, kurie yra užpildę pilną registracijos formą, išlaikę kvalifikacinius testus ir susipažinę su paslaugų teikimo sąlygomis.

7. Ar darbus galėsiu peržiūrėti internete ar tik mobiliojoje aplikacijoje?

Darbų pasiūlymai skelbiami tik mobilioje aplikacijoje.

8. Kada ir kaip sužinosiu, kad galiu pradėti vykdyti mano pasirinktus darbus?

Aplikacijoje yra nurodomi tikslūs terminai per kuriuos galima teikti siūlymus dėl darbų atlikimo, pasibaigus terminui aplikacijoje parenkamas tinkamas partneris darbų vykdymui ir įjungiama funkcija “Vykdymui”.

9. Ar darbams atlikti turėsiu naudoti savo įrankius, automobilį ar visa tai suteiks „PortalPRO“?

Darbus turėsite atlikti savo nuosavais įrankiais. Jūs taip pat turėsite pats pasirūpinti, kokiu transportu važiuosite pas klientus.

10. Ar už medžiagas, reikalingas darbui atlikti, turėsiu sumokėti pats?

Ne, pirkti medžiagų ir vietoje atsiskaityti su tiekėjais Jums nereikės. Reikalingas darbui medžiagas tereikės atsiimti iš patvirtintų tiekimo partnerių parduotuvių.

11. Kaip ir kada gausiu pinigus už atliktus darbus?

Už darbus, kurie buvo atlikti, atsiskaitymas vyks kiekvieną savaitę. Pinigai bus pervedami į Jūsų sąskaitą tik po to, kai bus patvirtintas darbų užbaigimo statusas.

12. Ar programėlė veikia iPhone telefonuose?

Šiuo metu mobilioji aplikacija veikia įrenginiams su instaliuota „Android“. operacinė sistema. Įrenginiuose su “iOS” operacine sistema, aplikacija bus parengta naudojimui artimiausiu metu.

13. Kuriuose miestuose galima dirbti?

Kviečiame dirbti įvairių sričių meistrus iš visos Lietuvos. „PortalPRO“ – tai užtikrintas darbas meistrui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Radviliškyje, Alytuje, Panevėžyje, Šilutėje ar Tauragėje. Jei esate vilnietis, bet esate kitame mieste – galite darbą atlikti ten, kur esate. Pats renkatės darbus ir vietas. Tai gali būti puikus papildomas darbas elektrikui, santechnikui ar kitos srities meistrui.

14. Kokių profesijų meistrai gali registruotis?

Kviečiame dirbti visų sričių meistrus. Reikalingi elektrikai, santechnikai, bendrastatybinių darbų meistrai.

15. Koks bus mano darbo grafikas?

Jūs pats planuosite savo laiką, dirbti galėsite jums patogiu laiku.

16. Ar galiu sužinoti, kaip klientas įvertino mano atliktą darbą?

Taip, prie platformos prisijungę meistrai ateityje bus reitinguojami. Tai reiškia, kad po kiekvienos atliktos užduoties, klientai galės įvertinti Jūsų atliktų darbų kokybę. Aukštą reitingą įgiję meistrai turės pirmenybę rinktis sistemoje esančius darbus.

Susisiekite, kad sužinotumėte daugiau informacijos

telefonu +370 623 33715

UAB „PortalPRO“,   Ozo  g. 12A-1, LT-08200 Vilnius,   info@portalpro.lt,   +370 623 33715,   www.portalpro.lt

www.portalpro.lt | Išmaniai rinkis iš gausybės darbų. Dirbk ir užsidirbk patogiu laiku.

Kurk stabilią savo ateitį darydamas tai ką geriausiai moki. 

Privatumo politika

Juridinė informacija

Visos teisės saugomos PortalPRO © 2020